Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

Chodský pes v nouzi

 

příběh Gora (z Dávné země)

Gora si vzal milující páníček, který po letech společného soužití zemřel. Tak se Gora ujala jeho dcera s manželem. Bohužel i ona po 3 letech zemřela, došlo k prodeji domku z důvodu vypořádání, manžel šel do bytu, kam zvířata nesměla, a Gorovi se hledala náhradní rodina. Ta se našla, ale bohužel jen na rok. Nová panička se musí vystěhovat z domku a děďulka Goro od začátku července zase nemá kam jít.

Najde se někdo, kdo mu poskytne už ten úplně poslední a milující domov?

Goro je už starší pán, je mu 13 let. Je stále vitální a miluje lidi, jen nebyl zvyklý na jiné pejsky. Ale i to prý je OK.

Místo: Litobratřice (cca 20 min autem od Brna)

Kontakt: 736 110 715

16-goro.jpg

16-goro-03.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7.6.2017

************************

Našla se fenka podobná chodskému psu

Neznáte ji někdo? Olomoucko.

Info od nálezkyně: ze začátku plachá a nedůvěřivá fenka, po chvíli velice mazlivá ... vypadá, že je mladá, výška cca 50 cm 
Nyní je v kotci MP v Uničově (602 339 772), pokud se do týdne nenajde majitel, bude převezena do útulku v Čechách pod Kosířem (http://www.vorisek.org/).

 

1706-fena-xchp-olomoucko.jpg

9.6.2017
*******************

Ali Zahrady Vysočiny

hledá domov

Přišel mail od dcery majitelky:

Je mu skoro 10 let, byl chován mými rodiči na venkově. Otec minulý týden zamřel a maminka není schopna se o Aliho sama postarat - vzhledem k věku 77 let  a  v srpnu odchází do pečovatelského domu a ani já mu nejsem schopna poskytnout nový domov.

Rádi bychom Alimu na zbytek jeho zvířecího života sehnali nového slušného a hodného páníčka. Pes byl chován volně, nikdy nebyl uvázán u boudy  a ani v kotci. K rodině byl vždy velmi přátelský. Byl chován na zahradě a neměl možnost být s jinými psy. Před 3 roky měl úraz - zlomeninu čéšky a tak trochu kulhá na zadní nohu. Vzhledem k věku a úrazu to již není žádný divoch a je klidnějšího naturelu . Pokud by byla možnost ho umístit v nějaké rodině s možností volného pohybu po zahradě či podobně, byli bychom ochotni se i trochu finančně podílet na jeho pobytu.

V případě vážného zájmu mne kontaktujte na tel. 606 864 326, nebo na e-mail marie.makuderova@seznam.cz.

17-ali-zahrady-vysociny-02.jpg

 

 

 

 

 

17-ali-zahrady-vysociny-01.jpg

 

 

 

 

 

 

11.7.2017

*********************

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA